Kontakty

SLOVAKIA SKINS s.r.o. 

Svinná 466 

913 24 , Slovensko

Tel.: 0907893351

Jozef HIKEL 

konateľ

IČO: 46937846

IČ DPH: SK2023662817

vodič 1 : 0915252372

vodič 2 : 0907684441

mail:    jozefhikel@centrum.sk

web:      www.slovakiaskins.sk

 

 

Firma sa nachádza na trase medzi mestami Bánovce nad Bebravou a Trenčín:

 


Zväčšiť mapu

 

Najpredávanejšie druhy  krmív
Naša ponuka

Predaj krmív:

KRÁLIK - kompletná granulovaná zmes s antidikokcidikom určená pre odchov a intenzívny výkrm králikov. Podporuje rýchly rast, kvalitu svalovej hmoty a výborný zdravotný stav.

NOSNICE - kvalitná jemná kŕmna zmes pre odchov kuríc nosného typu. Vyvážený pomer živín je základom pre výborný stav vašich nosníc a podporuje vysoký počet znesených vajec a ich pevné škrupinku.. 

BROJLERY - vysoko kvalitná jemná kŕmna zmes s antidikcidikom pre intenzívny odchov brojlerových kurčiat  pre všetky fázy výkrmu.  Podporuje vysokú kvalitu svalovej hmoty a delikátnu chuť mäsa Vašich brojlerov.

KAČICE A HUSI - kvalitná jemná zmes  pre intenzívny odchov pre všetky fázy výkrmu.  Podporuje vysokú kvalitu svalovej hmoty a delikátnu chuť mäsa Vašich kačíc a husí

MORKY - vysoko kvalitná jemná kŕmna zmes s antidikokcidikom pre všetky fázy výkrmu.  Obsiahnuté živiny podporujú vysokú kvalitu svalovej hmoty a delikátnu chuť mäsa moriek Vášho chovu.

BAŽANTI - kvalitné granulované krmivo vysokej kvality pre všetky fázy výkrmu.  Obsiahnuté živiny podporujú dosiahnutie dobrého zdravotného stavu bažantov a rýchleho rastu

PRASATÁ - kompletná kŕmna zmes pre výkrm prasiat.  Vynikajúca kvalita týchto granulí podporuje rýchly prírastok hmotnosti  a delikátnu chuť mäsa prasiat Vášho chovu.

OVCE A KOZY - granulované krmivo vysokej kvality pre odchov a výkrm oviec a kôz. Obsiahnuté živiny podporujú ich dobrý zdravotný stav a požadované chovateľské výsledky

 

 

Predaj mladých nosníc:

V ponuka má firma kuričky a kohútiky nosivé 17-18  týždňové plemien

- Hnedá,

- Čierna,

- Biela

- Vlaška

- Sasex

Zakúpené kurčatá   boli kŕmené kompletnou kŕmnou zmesou, vďaka čomu bola zabezpečená správna výživa pre vývoj budúcej nosnice. Najlepšiou alternatívou je kurčatá aj naďalej kŕmiť kompletnou zmesou vrátane času znášky.

 

Výkup koží:

Firma vykupuje kože chovných zvierat (králičích,  ovčích, kozích),  a lovnej  zveri (líščie, jelenie, srnčie, kunie). Kože je potrebné vopred pripraviť, orezať a priniesť na výkupné miesto v obci podľa letáku vloženého vo Vašich poštových schránkach.

Druh a väčší počet koží môžete vopred nahlásiť na telefónnych číslach uvedených v kontaktoch.

!!! VÝKUPNÉ CENY SÚ NAJVYŠŠIE V REGIÓNE !!!